ادامه انتقاد دولتی ها از بادیگارد حاتمی کیا

 

به رغم افزایش استقبال مردم از فیلم «بادیگارد»، شورای صنفی نمایش قصد پایان دادن به نمایش این فیلم در سینماها را دارد، درحالی که اکران سایر فیلم‌ها ادامه می‌یابد!
به گزارش فارس، شورای صنفی نمایش در شرایطی تصمیم به تغییر سه فیلم سینمایی در 15 اردیبهشت گرفته است که دو فیلم حتی وقتی سرگروه خود را از دست بدهند در سالن‌های دیگر امکان نمایش دارند.
این درشرایطی است که «بادیگارد» در سرگروه سینمایی به نمایش درآمده است که تک سالن است و این فیلم در این سالن با فروش بسیار خوبی مواجه است. فیلم «بادیگارد» از میان فیلم‌های به نمایش درآمده در اکران نوروزی تنها فیلمی است که در پردیس سینمایی یا سینمای چند سالنه به نمایش در نیامده است، با این اوصاف به نظر می‌رسد همان اجحافی که در حق این فیلم در جشنواره فیلم فجر رخ داد بار دیگر در اکران فیلم هم در حال رخ دادن است. 
از سوی دیگر تمام فیلم‌های اکران شده در عید نوروزی تبلیغات ماهواره‌ای داشته و شبکه‌های معاند برای این فیلم‌ها تبلیغ پخش کردند اما تنها فیلمی که از ابتدا اعلام کرد در هیچ یک از شبکه‌های ماهواره‌ای تبلیغی نخواهد داشت فیلم سینمایی «بادیگارد» بود که متاسفانه احترام به قوانین کشور هم مورد توجه شورای صنفی نمایش قرار نگرفت و هیچ امتیازی برای فیلم و عدم تبلیغات در شبکه‌های معاند برای فیلم در نظر گرفته نشد. 

منبع : یاران منتظر المهدی .عج. |
برچسب ها : فیلم ,نمایش ,سینمایی ,اکران ,شبکه‌های ,«بادیگارد» ,شورای صنفی ,صنفی نمایش ,معاند برای ,برای فیلم ,شبکه‌های معاند